Erland Cullberg oljemålning
2013-05-24
187217
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CULLBERG, Erland (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, 65x55 cm