Karin Broos pastell
2013-05-25
187208
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BROOS, Karin (född 1950): Island I, signerad och daterad Karin Broos -88, pastell på papper, 46x65 cm
UTSTÄLLD: Hässelby Slott, Stockholm