Helmut Mantel oljemålning
2013-05-24
187130
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MANTEL, Helmut (1900-tal): Motiv med segelbåtar, signerad E.H Mantel, olja på duk, 92x134 cm
Smärre dukdefekter