Henri Sert oljemålning
2013-06-10
187110
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SERT, Henri (Frankrike 1934-1964): Ansikte, signerad och daterad H. Sert 1959, olja på duk, 73x59 cm