Kopp Kina
2013-05-24
187071
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KOPP med ställning och lock, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i famille rose, total höjd 10 cm
Smärre nagg