Ring med diamanter
2013-05-25
187066
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RING, låghaltigt guld, smådiamanter, mittsten ca 0,08 ct, 4 röda stenar, markisform, ringstorlek ca 16,5 mm
Lös del medföljer, skador, 2 stenar saknas, stenar med slitage