Philip von Schantz färglitografi
2013-05-24
187050
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VON SCHANTZ, Philip (1928-1998): Rostiga hinkar, signerad och daterad v Schantz -92, 30/100, 47x52 cm