Leif Eriksson serigrafi
2013-05-24
187046
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ERIKSSON, Leif (född 1939): "Andy Warhol", färgserigrafi, signerad och daterad Leif Eriksson-76, numrerad 21/75, bladmått 47x31 cm