Krukowskaja Zoia oljemålning
2013-05-24
187015
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ZOIA, Krukowskaja (1903-1999): Blomsterstilleben, signerad Zoia, olja på pannå, 46x38 cm