Soapstoneföremål
2013-05-24
187008
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURINER, 2 st., VAS, soapstone, 1900-tal, 16 resp. 21 cm
Smärre nagg