Klubbat för:
1 500 SEK
800 SEK
KABINETTALBUM, 2 st., jugend, tidig 1900-tal, skinnpärmer med mässingsbeslag, innehåller tidstypiska fotografier, höjd 27x21 resp 29x24 cm
PROVENIENS: Familjen Nobel
Skador
186944
2013-05-23