Nattljusstakar silver
2013-05-24
186934
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NATTLJUSSTAKAR, 1 par, silver, S:t Petersburg 1800-talets andra hälft, höjd 5 cm
Ljusmanschetter något skeva, kanter med bucklor