Klubbat för:
1 100 SEK
1 200 SEK
TESKEDAR, 11 st, silver, Johan Peter Larsson, Halmstad 1879, gammalfransk modell, vikt ca 134 g
Bruksslitage, smärre bucklor
186930
2013-05-23