Skål Kina
2013-05-23
186915
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅL, porslin, Kina, troligen 1800-tal, Kangxis märke, dekor i underglasyrblått av palatsbyggnader, diameter 26 cm
Nagg, hårspricka.