Askar parfymflakong karaffer Mary Gregory
Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
ASKAR med lock, 4 st, PARFYMFLAKOKONG, KARAFFER med propp, 2+2 emaljmåleri på glas, "Mary Gregory", 1880-tal, troligen Böhmen, viktorianska motiv, turkost glas, höjd 6-19 cm
Smärre enstaka nagg kan förekomma
186913
2013-05-27