Sten Eklund serigrafi
2013-05-23
186905
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EKLUND, Sten (1942-2009): Infart, signerad och daterad -07, färgserigrafi, I/V, 47x59 cm
Proveniens: Inköpt direkt av konstnären