Bord Louis XVI-stil
2013-05-23
186834
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORD, med stenskiva, 1900-tal, Louis XVI-stil, fanérat i mahogny, gallerkant och beslag i mässing, höjd 102 cm
Smärre fanérsläpp, ytskador