Einar Forseth tuschlavering
2013-05-23
186797
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FORSETH, Einar (1892-1982): "Från Prins Eugens Waldermarsudde Valborgsmässoafton 1932", otydligt signerad E Fo... och daterad 1932, tuschlavering, 16x18,5 cm
Två små hål efter upphäftning