Torsten Renqvist Murena
2013-05-25
186658
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
RENQVIST, Torsten (1924-2007): Murena, signerad och numrerad TR 2/15, terrakotta, 20x16x15 cm,
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare