Ulf Malmgren oljemålning
2013-05-31
186649
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MALMGREN, Ulf (1937-2012): "Lucia på Cats", signerad och daterad U Malmgren 1985, olja på duk, 130x80 cm