Gunnar Brusewitz akvarell
2013-05-22
186647
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Hare i skogslandskap, signerad och daterad G Brusewitz -75, akvarell, 27x48 cm