Paul Kastrup Parismotiv
2013-05-22
186578
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KASTRUP, Paul (1910-1987), 1900-tal, motiv från Paris, signerad Paul Kastrup, 51x42 cm