Objekt
2013-05-22
186543
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Objekt, signerad och daterad Ricq? -89, 37x46 cm