Röllakan Märta Måås
2013-05-21
186540
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
RÖLLAKAN, Märta MååsFjetterström, "Gångmatta röd", ca 260x75 cm
Slitage, smärre lagningar