Vas i glas Orrefors
2013-05-21
186380
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, troligen Nils Landberg, Orrefors 1950-tal, underfång i lila, signerad Orrefors Expo II, höjd 39 cm