Bengt Lindström färglitografi
2013-05-21
186369
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, EA, färglitografi, 73x52 cm