Smyrna antik
2013-05-25
186349
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 30 000 SEK |
SMYRNA, Izmir Turkiet, antik, ca 430x649 cm
PROVENIENS: Från ett sörmländskt herrgårdshem
Skador på ena långsidan, fläckar