Klubbat för:
1 000 SEK
1 000 SEK
RENOIR, Pierre August, efter: Herdinna, litografi, signerad i plåten, 36x27 cm,
PROVENIENS: Konsthandlare Herman Igell, Stockholm
Hanteringsveck, ej examinerad ur ram
186340
2013-05-22