Santeri Salokivi etsning Åbo hamn
2013-05-21
186287
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SALOKIVI, Santeri (Finland 1886-1940): Fartyg i Åbo hamn, etsning, signerad Santeri Salokivi, bladmått 42x35 cm, häfte från minnesutställningen 1942 medföljer