Renoir litografi
2013-05-21
186248
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
RENOIR, Pierre Auguste (1841-1919): "La Pierre aux trois Croquis" (1904), stämpelsignerad, litografi, 23x30 cm,
PROVENIENS: Konstnären Einar Forseth
Smärre hanteringsveck