Akvarell
2013-05-20
186222
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets början, interiör med familjen Unér, akvarell, 14x18 cm