Beth Zeeh olja
2013-05-20
186214
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ZEEH, Beth (född 1911-): "Sommarljus över slätten, signerad Beth Zeeh, olja på pannå, 55x43 cm