Teckningar 18/1900-tal
2013-05-20
186185
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TECKNINGSSAMLING, 1800/1900-tal, porträtt mm, delvis signerade, varierande mått, oramade