Peter Freudenthal färglitografi
2013-05-20
186142
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FREUDENTHAL, Peter (född 1938): Komposition, signerad och daterad Peter Freudenthal 1996, 25/160, färglitografi, bladstorlek 21x18,5 cm