Leo Holmgren gips
2013-05-19
186138
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HOLMGREN, Leo (1904-1990): (2) Musicerande ynglingar, signerad L Holmgren resp signerad och daterad L 1915, gips, höjd 33 resp 41 cm
Skador, lagningar