Yrjö Edelmann färglitografi
2013-05-19
186096
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Pappersgubbe med slips, signerad och numrerad Y Edelmann 109/150, färglitografi, 65x50 cm