Coignard brons
2013-05-19
186092
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
COIGNARD, James (Frankrike 1925-2008): Utan titel, signerad och numrerad på baksidan J. Coignard 16/60, Guyot Fondeur, brons, 14,5x10 cm, monterad i ram