Barnporträtt i olja
2013-05-19
186023
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Barnporträtt, olja på duk uppfodrad på pannå,otydlig påskrift a tergo, 33x24 cm
Smärre skador