Inge Schiöler gouache
2013-05-20
186011
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 20 000 SEK |
SCHIÖLER, Inge (1908-1971): Vid vattnet, signerad och daterad Inge Schiöler 1969, gouache på papper, 40x33 cm
PROVENIENS: Inköpt från konstnärens familj av nuvarande ägare