Ljusstakar tenn
2013-05-19
185986
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, omkring 1800, tenn, höjd 11 cm
Skador lagningar