Gustav Rudberg färglitografi
2013-05-19
185965
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Skuta, signerad Rudberg, 163/250, färglitografi, 56x72 cm