Perukstockar Kina
2013-05-18
185917
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
PERUKSTOCKAR / PENSELVASER, 2 st, porslin, Kina, omkring 1900, dekor i emaljfärger av figurscener, höjd 26-27,5 cm
Smärre nagg, glasyrsprickor och slitage