Champagnekylare
2013-05-18
185896
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAMPAGNEKYLARE, med handtag, försilvrad metall, 1900-tal, driven och punsad dekor, höjd 36 cm
Slitage