Grafik Lage Lindell mm
2013-05-19
185894
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRAFIK, 4 delar, bl a 1 signerad och numrerad Lage Lindell 122/131, varierande mått
Fläckar