Peter Tillberg blyerts
2013-05-18
185843
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TILLBERG, Peter (född 1946): "Stenarna", signerad och daterad Peter Tillberg 76, blyerts, 37x43 cm
Fläck