Vilhelm Holmgren skisser
2013-05-18
185833
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943): ca 30 st nakenstudier, delvis signerade V.H, varav några stämpelsignerade, daterade 1901-1902, bladstorlek ca 32x23 cm