Ilon Wikland komposition
2013-05-18
185802
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WIKLAND, Ilon (född 1930): Sagoillustration, signerad Ilon Wikland, PN, numrerad 20/360, färglitografi, 40x50 cm