Johan Christian Berger
2013-05-18
185801
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERGER, Johan Christian (1803-1871): Venedigmotiv med gondoler, signerad, olja på pannå, 20x28 cm