Matskedar sockertång silver
2013-05-18
185781
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATSKEDAR, 8 st., SOCKERTÅNG, udda te- och kaffeskedar, silver, olika modeller och tillverkare, mestadels 1800-tal, vikt ca 565 g
Slitage, delvis med gravyr