Oidentifierad konstnär 1800-tal
2013-05-17
185768
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Skogsparti, olja på duk, signerad och daterad H Bloch 81, 23x30 cm